Колонкова швейна машина. Чим замінити стару модель.

18.06.2020

Однією з основних моделей швейних машин, що використовуються при  виготовленні взуття є колонкова. На багатьох підприємствах в Україні до сьогоднішнього часу використовують старі колонкові машини. Це моделі марок Pfaff або Durkopp яким вже по 30 років. Використання такого обладнання несе багато незручностей і фінансових втрат. По-перше, такі машини вже дуже зношені  і не можуть працювати стабільно. По-друге, з кожним роком запасні частини до них знайти стає все важче і вони коштують все дорожче. Але нові машини цих виробників дуже дорогі і не всі власники взуттєвих виробництв можуть собі дозволити їх придбати. На ринку України присутні колонкові швейні машини китайського виробництва. Багато виробників взуття побоюються такого обладнання, і в деяких випадках це виправдано. Річ у тім, що більшість представлених в Україні китайських колонкових машин є досить низької якості і не витримують навантажень і вимог до роботи. Але також на ринку України є декілька відомих китайських виробників, які виготовляють якісне надійне обладнання для взуттєвого виробництва. Наприклад, компанія Beyoung. Ця компанія спеціалізується на виробництві обладнання для виготовлення взуття. Також Beyoung має представництво в Україні, що дає впевненість у тому, що не буде проблем з якістю машин і постачанням запчастин.

Колонкова Beyoung BM-9910 є гарною альтернативою старим машинам. Це високошвидкісна машина з колонковою платформою і ведучими верхнім і нижнім роліками пересування тканини. Ці колонкові машини комплектуються човниковими комплектами японського виробництва та високоякісними комплектуючими. Всі машини комплектуються серводвигунами.

Колонкова 9910

Якщо заміни потребує стара колонкова машина з автоматикою, то варто звернути увагу на модель Beyoung BM-591A. Це машина з колонковою платформою і автоматичною обрізкою нитки та іншими автоматичними функціями. Комплектується японськими човниками та серводвигунами прямої дії.

591А

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
29 + ? = 39