Доставка

Доставка здійснюється безкоштовно*  по всій Україні і в найкоротші строки (не більше 1-2 днів з моменту оформлення і підтвердження замовлення). В офіційні вихідні та святкові дні термін доставки може трохи збільшитися. Наші менеджери можуть за попереднім погодженням організувати доставку товарів по суботах.

Вид безкоштовної доставки може бути різним. Наприклад усе промислове вишивальне обладнання RiCOMA безкоштовно доставляється адресно працівниками офіційного представництва Рікома. Вишивальні машини Рікома, встановлюються у приміщені покупця силами наших працівників. Машина буде увімкнена і перевірена. Крім того Ви отримаєте безкоштовне навчання роботі з машиною та її обслуговуваню.

Акасесуари та побутове обладнання  з Інтернет-магазину відправляється транспортною компанією Нова пошта, яка забезпечує безперебійне перевезення будь-яких вантажів по всій території України. Товар у Вашому місті доставляється до складу перевізника. Попередньо, Вам буде повідомлено номер транспортної декларації, адреса отримання і телефон перевізника. Термін доставки - 1-2 дні, в залежності від віддаленості місця Вашого проживання. Додатково Ви можете замовити адресну доставку, але така доставка оплачується покупцем.

 

Ви також можете забрати товар самостійно в офісі.

При отриманні товару, буде надано повний пакет документів на обладнання: повністю оформлений гарантійний талон із зазначенням координат сервісних центрів (адреса, телефон), інструкцію по експлуатації обладнання, документ, що підтверджує оплату (касовий чек). Представництва нашої компанії працюють в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Ужгороді, що значно прискорює час доставки і знижує витрати на транспортування товарів. На всю продукцію поширюється гарантія від виробника.

 * При замовленні товарів на суму від 5000 грн.