Доставка

Доставка здійснюється безкоштовно (при замовленні товарів на суму від 5000 грн.) по всій території України і в найкоротші строки.

Вид безкоштовної доставки може бути різним. Наприклад, усе промислове вишивальне обладнання RiCOMA безкоштовно доставляється адресно працівниками офіційного представництва. Вишивальні машини Рікома, встановлюються у приміщені покупця силами наших працівників. Машина буде увімкнена і перевірена. Крім того, Ви отримаєте безкоштовне навчання роботі з машиною та її обслуговуваню.

Акасесуари, нитки та преси з Інтернет-магазину відправляється транспортними компаніями, наприклад Нова Пошта. Товар у Вашому місті доставляється до складу перевізника. Попередньо, Вам буде повідомлено номер транспортної декларації, адреса отримання і телефон перевізника. Термін доставки залежить від віддаленості місця Вашого проживання. Додатково Ви можете замовити адресну доставку, але така доставка оплачується покупцем.

 

Ви також можете забрати товар самостійно в офісі.

При отриманні товару, буде надано повний пакет документів на обладнання: повністю оформлений гарантійний талон із зазначенням координат сервісних центрів (адреса, телефон), інструкцію по експлуатації обладнання, документ, що підтверджує оплату (касовий чек). Представництва нашої компанії працюють у Києві, Львові, Хмельницькому, Харкові та Одесі, що значно прискорює час доставки і знижує витрати на транспортування товарів. На всю продукцію поширюється гарантія від виробника.